PLES NIKOLE JOKIĆA NA NBA PARKETIMA: / Srpski centar nevjerojatnom asistencijom gledatelje ostavio bez daha

Ostvario je i sedmi triple-double učinak sezone

12.3.2018.
10:04
Screenshot

Srpski košarkaš i član Denver Nuggetsa, Nikola Jokić, odigrao je novu sjajnu utakmicu u pobjedi njegove momčadi protiv Sacramento Kingsa 130-104. Jokić je ostvario triple-double učinak - za 29 minuta na parketu ubacio je 20 koševa te tome dodao 11 skokova i 10 asistencija.

Ovo mu je sedmi triple-double sezone, a prije nešto manje od mjesec dana, do tog je učinka stigao za 14 minuta što je rekord NBA lige. Nuggetsi su odigrali fantastičnu utakmicu te su potpuno nadigrali svoje protivnike o čemu govori i činjenica da su na kraju treće četvrtine imali prednost od 101-68.

A s kojom lakoćom igra Jokić možete vidjete u videu u kojem je zabilježio nestvarnu asistenciju kada je prevario gotovo cijelu momčad Kingsa.