NE IDE, PA NE IDE: / Zadrani nižu poraze, sredili ih i gosti iz Sremske Mitrovice

U utakmici 5. kola regionalne košarkaške ABA lige Zadar je u ponedjeljak u dvorani Krešimira Ćosića pred 2.

12.10.2015.
20:38
Dino Stanin/PIXSELL

Gosti su u utakmicu krenuli odlično, poveli 17:7, ali do poluvremena je Zadar uhvatio priključak i stigao na minus tri (32:35). Nakon toga je utakmica je bila u egalu. Pet minuta prije kraja susreta Zadar je vodio 63:62, ali gosti su pogodili tri trice zaredom i preokrenuli u svoju korist na 71:63, te mirno priveli utakmicu kraju.

Kod Zadra najbolji je bio američki playmaker Glenn Cosey s 23 koša i četiri asistencije, dok je Domagoj Bošnjak upisao 14 poena i šest skokova. Ekipu Mega Leksa predvodio je Francuz Timothé Luwawu-Cabarrot s 18 koševa.

Zadar je nanizao četiri uzastopna poraza i nalazi se pri dnu ljestvice s omjerom 1-4, dok Mega Leks ima skor 3-2.