Objavio je snimku zbog koje se vrlo brzo pokajao
No detalj koji Dončić, kako je kasnije objasnio, nije primijetio, je da su navijači skandirali i pozivali na linč Albanaca, što nije neobično na utakmicama Crvene zvezde
Slovenski kođarkaš Luka Dončić napravio je gaf zbog kojeg se morao ispričavati na društvenim mrežama.
Jedan od najboljih igrača NBA lige trenutno se nalazi u izolaciji, a na društvenim mrežama podijelio je video u kojem se može vidjeti sestra američkog košarkaša Charlesa Jenkinsa koja je impresionirana atmosferom i navijanjem na utakmici Crvene zvezde.
Sporna snimka
No detalj koji Dončić, kako je kasnije objasnio, nije primijetio, je da su navijači skandirali i pozivali na linč Albanaca, što nije neobično na utakmicama Crvene zvezde.
Ovo je taj video:
"Oprostite zbog snimke koju sam objavio. Nisam dobro čuo. Nikad ne bih podijelio tako nešto", napisao je Dončić na svoj Twitter.
403 Forbidden