Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PODIJELIO DOJMOVE /

Legendarni Aco Petrović se oglasio nakon pobjede hrvatskih košarkaša: 'Zbog toga ih ne mogu detaljnije komentirati....'

Hrvatska košarkaška reprezentacija je pobijedila Ukrajinu i osigurala najmanje treće mjesto u skupini na Eurobasketu

VOYO logo
VOYO logo

Hrvatska muška košarkaška reprezentacija pobjedom protiv Ukrajine 90-85 (21-21, 24-21, 22-25, 23-18) u posljednjem, 5. kolu osigurala je najmanje treće mjesto u skupini C na EuroBasketu.

I Hrvatska i Ukrajina su natjecanje u skupini okončale s omjerom pobjeda i poraza 3-2, a na isti taj omjer mogla bi doći i Italija ako kasnije u četvrtak svlada slabašnu Veliku Britaniju. U slučaju pobjede Italije, Hrvatska će natjecanje u skupini okončati na trećem mjestu, druga će biti Ukrajina, a Italija četvrta zbog omjera u međusobnim susretima. Ako pobijedi Velika Britanija, tada će Hrvatska završiti na drugom mjestu u skupini, Ukrajina na trećem, a Italija na četvrtom. Grčka je s 4-0 još ranije osigurala prvo mjesto, dok su Estonija i Velika Britanija bez izgleda za prolazak u osminu finala.

Utakmicu Hrvatske i Ukrajine komentirao je na Twitteru bivši hrvatski izbornik, legendarni Aco Petrović, koji smatra da su naši košarkaši kalkulirali.

"Ne mogu detaljnije komentirati našu reprezentaciju jer smo očigledno u kalkulacijama", napisao je Aco pa se u sljedećem Tweetu osvrnuo na sljedeću fazu natjecanja:

"Ukoliko danas sve prođe kako treba (Srbija dobije Poljsku te Italija Veliku Britaniju) otvara nam se dobar pogled kroz ždrijeb. Međutim potrebno je odigrati puno, puno bolje."

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike