Katastrofalan poraz Bogdanovićevih Netsa

8.2.2015.
13:03

Washington je već nakon pet minuta igre imao 12 koševa prednosti i ubilježio je najveću pobjedu sezone, dok su Netsi doživjeli još jednu od brojnih katastrofa ove sezone i prekinuli niz od tri uzastopne pobjede. Brooke Lopez (19) je bio prvi strijelac Netsa, a Bogdanović nije započeo utakmicu.

Netsi su i dalje drugi u Atlantskoj diviziji s omjerom 21-29. Momčad Golden Statea je slavila na gostovanju kod New Yorka s 106:92 i nakon Atlante postala tek druga momčad s 40 pobjeda. Draymond Green (20, 13 skokova) i Stephen Curry (22) bili su najbolji kod Warriorsa, koji vode na Zapadu.

U najizjednačenijoj utakmici Dallas Mavericksi su nakon produžetka slavili protiv Portlanda s 111:101, a zasluge za pobjedu idu Dirk Nowitzki, prvom strijelcu utakmice s 25 koševa. Nijemac je tricom za produžetak u samoj završnici spasio Dallas poraza, a Portland ima za čim žaliti jer su dvije minute prije kraja vodili s 11 koševa razlike.