IGRAO SJAJNU UTAKMICU PA UŠAO U FIZIČKI OBRAČUN SA SUCEM: / Mario Hezonja izveo je neviđen potez na NBA parketima

Najbolji pojedinac na toj utakmici bio je sjajni šuter Portlanda C.J. McCollum koji je Orlandu utrpao 41 poen

3.3.2020.
8:46
Screenshot

Gotova je suša u Oregonu. Portland Trail Blazersi nakon tri poraza konačno su upisali pobjedu koja ima je potrebna da se vrate u borbu za osmo mjesto na Zapadu, a s njim i ulazak u doigravanje.

Blazersi su slavili protiv Orlanda rezultatom 130:107, a značajnu ulogu u pobjedi odigrao je i hrvatski košarkaš Mario Hezonja koji je ušao s klupe i u 27 minuta skupio deset poena, osam skokova i četiri asistencije, a da pritom nije izgubio niti jednu loptu.

NEVJEROJATNI BOGDANOVIĆ IZVEO LUDOST O KOJOJ ĆE SE JOŠ DUGO PRIČATI: /

Briljirao je u Clevelandu i raspametio Amerikance

Druga strana medalje

No Hezonja je imao i svojih mračnih trenutaka na utakmici. Zaradio je tehničku nakon što je odgurnuo centra Orlanda Moa Bambu (Bamba je također kažnjen), a potezom kojim je pokušao zaustaviti suca da puhne u svoju zviždaljku zaintrigirao je sve koji su gledali utakmicu.

Pogledajte kako je to izgledalo OVDJE.

Inače, najbolji pojedinac na toj utakmici bio je sjajni šuter Portlanda C.J. McCollum koji je Orlandu utrpao 41 poen, dok je kod Orlanda Nikola Vučević bio standardno odličan s 30 poena i 11 skokova. Sažetak ove utakmice možete pogledati OVDJE.

NBA rezultati, 2.3.

Cleveland - Utah 113:126 Ante Toni Žižić igrao je za Cleveland 17:17 minuta i postigao 6 koševa (šut za dva 3-7, slobodna bacanja 0-2) uz 2 skoka Bojan Bogdanović igrao je za Utah 33:31 minutu i postigao 28 koševa (šut za dva 5-9, trica 5-10, slobodna bacanja 3-4) uz 7 skokova, 6 asistencija i 1 osvojenu loptu Orlando - Portland 107-130 Mario Hezonja igrao je za Portland 27:31 minuta i postigao 10 koševa (šut za dva 4-5, trica 0-1, slobodna bacanja 2-2) uz 8 skokova, 4 asistencije i 1 osvojenu loptu San Antonio - Indiana 111:116 Luka Šamanić nije igrao za San Antonio Atlanta - Memphis 88:127 Miami - Milwaukee 105:89 Chicago - Dallas 109:107 New York - Houston 125:123