HEZONJI OPET MRVICE: / Hrvatski šuter gledao je kako najbolji tricaš Atlante uništava Orlando

Košarkaši Atlante, momčadi u kojoj je pomoćni trener bivši hrvatski izbornik Neven Spahija, svladali su u gostima Orlando Magic 103:100.

21.12.2015.
8:51

Ključni igrači bio je Kyle Korver koji je četiri od svojih šest trica (šut 6-8) ubacio u posljednjoj četvrtini. Posljednjom je, 43 sekunde prije kraja, postavio konačni rezultat i zabio ukupno 19 poena. Kod Orlanda, najefikasniji je bio Nikola Vučević s 20 poena i 11 skokova.

Cavsima se vratio Irving

Cleveland je pobijedio Philadelphiju 108:86, ali još bolja vijest za Cavse je povratak prvog playa Kyrieja Irvinga nakon šest mjeseci. Prvi play se ozlijedio u prvoj utakmici finalne serije protiv Golden Statea u lipnju i od tad je bio van parketa. U svojoj povratničkoj utakmici zabio je 12 poena za 17 minuta, LeBron James je ubacio 23, a Sixersi su doživjeli deseti uzastopni poraz i sad su na omjeru 1-28.

Cleveland ove sezone kod kuće ima 12-1 i spreman je za božićni ogled s prvacima Golden Stateom.

Sinoć je Minnesota, za koju je hrvatski reprezentativac Damjan Rudež odigrao samo minutu i pol, svladala Brooyklyn Netse 100:85. U domaćem sasatvu, Bojan Bogdanović počeo je utakmicu u petorci, na terenu proveo 34 minute i ubacio 13 poena.

HRVATSKI DVOBOJ U BROOKLYNU: /

Bojan Bogdanović pružio jednu od boljih partija sezone

Rezultati:

Brooklyn - Minnesota 85:100 Miami - Portland 116:109 Cleveland - Philadelphia 108:86 Phoenik - Milwaukee 95:101 Orlando - Atlanta 100:103 Toronto - Sacramento 94:104 Denver - New Orleans 125:130