DONČIĆ NE PRESTAJE ODUŠEVLJAVATI: / Pogledajte ovaj video i bit će vam jasno zašto mnogi misle da će baš on biti rookie godine

Luka Dončić još jednom je oduševio navijače Dallas Mavericksa

13.10.2018.
18:06

Slovenac je u porazu od Charlotte Hornetsa odigrao fantastičan meč, pošto je u samo tri odigrane četvrtine ostvario učinak od 18 poena, četiri skoka i četiri asistencije. Time je nastavio sjajnu formu u kojoj se nalazi cijelu predsezonu.

FANTASTIČNI LUKA DONČIĆ BIO JE KLJUČAN IGRAČ U POBJEDI DALLASA: /

Zabio je najviše koševa i odlučio utakmicu

Ide na rookieja godine

Dončić iza sebe ima četiri veoma dobre utakmice u predsezoni, a prosjek na tim utakmicama mu je: 15 poena, pet skokova, 3,5 asistencije, 1,25 blokade i 1,5 ukradenih lopti, u 29 minuta na terenu.

Pokazao je da je spreman za najjaču ligu na svijetu i ukoliko nastavi bilježiti ovakve partije bit će glavni kandidat za najboljeg novaka godine. NBA sezona kreće 16. listopada, a Dallas u prvom kolu gostuje u Phoenixu kod Sunsa. Utakmica je na programu u noći sa 17. na 18. listopad od 04:30.