DARIO BRUTALNOM BLOKADOM ZAUSTAVIO IGRAČA BOSTONA: / Hrvatski reprezentativac nije blistao, ali o ovom potezu se priča

Philadelphia 76ersi su u TD Gardenu kod Boston Celticsa poraženi 87-105

17.10.2018.
8:24
Screenshot

Nisu se košarkaški Philadelphia 76ersa proslavili u prvoj utakmici sezone u NBA ligi, na gostovanju kod Boston Celticsa poraženi su s osamnaest poena razlike. U prednosti je gostujuća momčad bila tek u uvodnim minutama susreta da bi nakon izjednačene prve četvrtine domaćin počeo graditi prednost u rezultatu. Završilo je 105-87, a za poreženi sastav nastupio je i Dario Šarić.

ŠARIĆ RAZOČARAO NA OTVARANJU NBA SEZONE: /

Težak poraz 76ersa, prvaci na krilima blistavog Curryja otvorili pobjedom

Sjajna blokada

Bio je hrvatski košarkaški reprezentativac dio početne petorke 76ersa, no učinkom od šest poena i šest skokova otišao je debelo ispod svog prošlosezonskog prosjeka. Ipak, jedan njegov potez vlja izdvojiti.

Objema rukama blokirao je Šarić pokušaj Jaylena Browna već u prvoj minuti susreta i time otvorio kontru za svoju momčad koja je preko Bena Simmonsa i Joela Embiida stigla do prvih koševa na utakmici.