BABO BERETA / Čudesni Babo odradio četvrtinu za pamćenje, ljudi nisu mogli vjerovati što radi: 'Bogdanović je luđak, obožavam to'

Bogdanović je odigrao maestralnu utakmicu

12.12.2022.
8:46

Bojan Bogdanović je postigao 38 koševa, što mu je novi rekord u dresu Detroit Pistonsa, ali to nije bilo dovoljno da njegova momčad pred svojim navijačima ne doživi poraz 124-117 od Los Angeles Lakersa.

BRAVO RAKETA /

Nedostaju nam tvoji golovi, a sad protiv Argentine bi jako dobro došao: Rakitić zabio za pobjedu Seville nad Benficom

Babo je odigrao briljantnu utakmicu protiv Lakersa, gađao je sjajnih 12/22 ukupno te čak 6/12 za tri. Ipak, nije imao baš raspoložene suigrače te su na kraju pretrpjeli poraz. Valja istaknuti kako Pistonsi igraju bez Cadea Cunninghama. Na Twitteru su ljudi fascinirani njegovom predstavom pa je tako jedan obožavatelj napisao: "Bogdanović je luđak, a ja to obožavam".

Lakerse je do pobjede predvodio LeBron James s 35 koševa i po pet skokova i asistencija. Sjajan je bio i Anthony Davis s 34 poena, 15 skokova i sedam asistencija.

Šiši rezerviran, Embiid eksplodirao

U New Orleansu su domaći Pelicansi svladali Phoenix Sunse sa 129-124 u produžetku, Za drugu pobjedu nad Phoenixom u tri dana najzaslužniji je bio Zion Williamson sa 35 poena, dok je kod Sunsa najbolji bio Deandre Ayton sa 28 koševa i 12 skokova.

Dario Šarić je bio u početnoj postavi Sunsa te je za 21:23 minute postigao pet poena uz tri asistencije i tri skoka. Čudesnu večer imao je Šišijev bivši suigrač, Joel Embiid, koji je u pobjedu Philadelphia 76ersa nad Charlotte Hornetsima ubacio nevjerojatnih 53 poena uz 12 skokova. Sixersi su slavili 131:113, a dobru utakmicu odradio je i James Harden koji je bio na rubu triple-double učinka s 19 poena, 16 asistencija i devet skokova.

Embiid je ovim pothvatom postao centar koji je u najmanje utakmica upisao čak 100 susreta s 30 + poena i deset ili više skokova.