OVO NISMO OČEKIVALI / Bojan Bogdanović uspio srušiti svoj negativan rekord sezone: Bio je neprepoznatljiv

LA Clippersi Ivice Zubca upisali su pobjedu, dok su Detroit Pistonsi Bojana Bogdanovića doživjeli poraz na gostovanju

22.12.2022.
8:53
profimedia.hr

LA Clippersi Ivice Zubca upisali su u srijedu kod kuće pobjedu nad Charlotte Hornetsima, dok su Detroit Pistonsi Bojana Bogdanovića doživjeli poraz na gostovanju kod Philadelphia 76-ersa.

BABO NE STAJE /

Bogdanović ubacio rekordan broj koševa u jednoj četvrtini: Ostavio je LeBrona iza sebe

Od Detroit Pistonsa su sa 113-93 bolji bili Philadelphia 76ersi. Bogdanović je u 23:31 minutu na terenu zabio deset koševa (šut iz igre 1/3) i ugrabio osam skokova. Pistonsima je ovo četvrti poraz u nizu.

Nije imao večer za pamćenje jer je zabio 11 poena manje od prosjeka. Ova utakmica je Hrvatu bila uvjerljivo najslabija budući da je uputio najmanje šuteva u sezoni. Pucao je samo tri puta, a do sada je najmanji broj šuteva bio šest.

LA Clippersi su sa 126-105 bili bolji od Charlotte Hornetsa, a Zubac je na terenu proveo 22:36 minuta i zabio četiri koša (šut iz igre 2/3) i upisao osam skokova, jednu asistenciju i jednu blokadu.

Paul George je ubacio 22 koša i predvodio je sedam igrača s dvoznamenkastim učinkom. Nicolas Batum je zabio 21 koš, sve trice, Kawhi Leonard je dodao 16, a Norman Powell 14 za Los Angeles koji je ostvario rekord sezone od 23 trice i vodio s čak 36 koševa u prvom poluvremenu.