BOGDANOVIĆ SE OZLIJEDIO U DEBIJU: / Dramatični trenuci u Salt Lake Cityju odjeknuli Amerikom; 'Uplašio sam se'

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović u noći sa srijede na četvrtak prema hrvatskom vremenu debitirao je u dresu Utah Jazza u osnovnom dijelu NBA lige.

BOGDANOVIĆ I ŠARIĆ OTVORILI SEZONU POBJEDAMA: /

Kyrie Irving odigrao utakmicu za povijest u dresu Netsa

Zabio 16 poena

Babo je u prvoj utakmici nove sezone zabio 16 koševa (šut iz igre 6/14, trice 1/5) za pobjedu kod kuće 100:95 protiv Oklahoma City Thundera. Bogdanović je odigrao 24 minute te je u tom vremenu upisao još i tri skoka i jednu ukradenu loptu.

Do ozlijede došlo u drugoj četvrtini

U drugoj četvrtini utakmice Bogdanović je ozlijedio lijevi gležanj. Stsinuo je zube i pokušao nastaviti, ali nije mogao te je otišao u svlačionicu javljaju američki mediji...

Stsinuo zube, vratio se i zabio još 9

Na svu sreću, vratio se u drugom poluvremenu bez vidljivih posljedica, što znači da je ozljeda vjerojatno bezazlena iako na prvu tako nije izgledalo. Prije ozljede ubacio je sedam poena, a nakon nje devet i tako svom treneru Quinu Snyderu poslao jasnu poruku da na njega može računati u svakoj utakmici...

'Stao sam nekom na nogu, uopće više niti ne znam kome'

"Stao sam nekom na nogu, uopće više niti ne znam kome, Gallinariju ili nekom, ne znam... U prvi trenutak mislio sam da će ozljeda biti gora i bio sam ljut zbog toga, malo i uplašen. Pokušao sam ostati vruć, odvažio se probati par minuta da vidim kako će ići i krenulo je. Da je ovo bila šesta, sedma utakmica sezone, možda se ne bih vraćao, ali večeras sam želio biti dio ove odlične atmosfere i utakmice", kazao je Bojan Bogdanović. Njegovu izjavu možete vidjeti - OVDJE.