Sjajni Juan Hernangómez bacio u očaj Bogdanovića i čitavu Hrvatsku

5.9.2017.
19:21
Screenshot: Twitter

Hrvatski košarkaši su u posljednjim trenucima utakmice ganjali zaostatak od dva, tri koša, koliko je najčešće u završnici i bilo, do trenutka kad su se naši predali jer nije bilo više vremena. Šesnaest sekundi prije kraja, Bogdanović je, pri rezultatu 71-74 za Španjolsku, Babo je krenuo u lijevi dvokorak, u namjeri da smanji rezultat na 73-74. Bio je, naime, dogovor da eventualno preko penal završnice, naši košarkaši dođu u priliku za pobjedu.

[VIDEO] DRAMATIČNA UTAKMICA U CLUJU! Moćna Španjolska bolja od hrabre Hrvatske, osigurali smo drugo mjesto u skupini C

No, tad ga je bila dočekala španjolska rampa Juanchoa Hernangomeza, krilnog košarkaša Denver Nuggetsa.

Isti košarkaš je, u trećoj četvrtini pri vodstvu Hrvatske 54-50, pogodio vrlo važnu tricu.

PORAZ BOLI, ALI… ‘Dobro smo se potukli. Ovo je naša prava slika, a za pet dana slijedi ono najvažnije’

Juan Hernangómez je utakmicu zaključio s 9 poena i 4 skoka za 23 minute na parketu i bio jedan od najzaslužnijih za pobjedu Španjolske.