Aco Petrović se oglasio odmah nakon poraza Srbije: 'Ovo je frustrirajuće'

Nakon utakmice se oglasio na društvenim mrežama

9.8.2024.
8:12

Premda su veliki dio utakmice bili u zaostatku, u finalu Olimpijskih igara protiv Francuske će igrati američki košarkaši, pobijedili su u polufinalu Srbiju 95-91 (23-31, 20-23, 20-22, 28-10, 32-15). Bio je to susret u kojem je Srbija vodila sve do dvije minute i 15 sekundi prije kraja, ali presudila je zadnja četvrtina SAD-a i 32-15 u tih deset minuta. U završnici se dogodio potpuni preokret i u finalu će Amerikanci igrati protiv domaćina Francuske, baš kao prije tri godine u Tokiju.

BOLNO ISPADANJE /

Kapetan Srbije vrijeđao suce nakon poraza od SAD-a: 'Svašta im je rekao, a pridružili su mu se i suigrači'

Utakmica je ponudila pravi košarkaški spektakl, a nakon nje Srbi su bili bijesni na suce, koje smatraju glavnim krivcima za poraz.

Utakmicu je pratila i legenda hrvatske košarke, Aco Petrović, koji je podijelio svoje dojmove na društvenim mrežama.

"Košarkaški je velika šteta što utakmica nije završila drugačije, jer odigrati onakvih 35,36 fantastičnih minuta, a ne dobiti utakmicu je frustrirajuće", napisao je Aco.