BIZARNA OZLJEDA / Konobarica usred utakmice 'sredila' NBA zvijezdu

Košarkaši San Antonija neće po dobrome pamtiti gostovanje u New Yorku. Porazom od Knicksa (100:83) prekinuli su niz od sedam pobjeda zaredom, a usto im se na gotovo bizaran način ozlijedio šuter Stephen Jackson.

4.1.2013.
11:30
AP

Glavna priča večer, dakle, nije bio poraz San Antonija te prekid njihovog pobjedničkog niza, već način na koji se ozlijedio šuter Spursa Stephen Jackson, koji je do tog kobnog trenutka u igri proveo samo tri minute.

Tijekom te akcije igrač teksaške momčadi ostao je sam iza linije za tricu, uputio je šut, te u doskoku 'pao' na konobaricu koja je baš u tom trenutku pored parketa uzimala narudžbu od njujorškog gradonačelnika Michaela Bloomberga.

Ozlijeđeni Jackson se potom jedva vratio u obranu, a nakon minute odmora, koju je odmah pozvao trener Spursa, šepajući je napustio parket.

Za one koji žele znati više, gradonačelnik New Yorka je od konobarice naručio kokice i bočicu vode.