U sjeni Barce i Reala / Katastrofalan poraz Malage, Levante uvjerljiv na domaćem terenu

U sjeni Barcelone i Reala odigrana su još dva dvoboja Primere. Gosti su odnijeli dvije pobjede, a došlo je i do neočekivanog teškog poraza Malage od Celte, i to na domaćem terenu. Njoj se pridružio i Elche koji je izgubio protiv Granade.

27.10.2013.
16:10
www1.skysports.com

Njoj se pridružio i Elche koji je izgubio protiv Granade.

Nogometaši Malage su upisali katastrofalan poraz protiv Celte, a sve je krenulo po krivu lošim otvaranjem susreta od strane domaćina.

U prvih 25 minuta je Celta već došla do prednosti od 2:0 golovima Alexa Lopeza i Augusta Fernandeza.

Priliku za povratak propustio je Roberto Chen koji nije bio precizan, a kad je Lopez povisio na 3:0, znao se pobjednik. Nolito i Charles su do kraja stavili točku na i.

Granada je odnijela sva tri boda s gostovanja kod Elchea zahvaljujući pobjedi od 1:0, a dio krivice snosi vratar Herrera koji je trebao bolje reagirati u 26. minuti kad je Iturra zabio za 1:0.

Obje su momčćadi do kraja susreta imale još prilika, ali je ostalo bez promjene.

Levante je na svom stadionu odigrao utakmicu protiv Espanyola, ali je slavio s 3:0. Gosti su nanizali nekoliko dobrih prilika, ali Levante je prvi stigao do pogotka.

Golom El Zhara u 25. minuti, domaćin je poveo iz kaznenog udarca kojem je prethodio prekršaj Victora Sancheza.

Na krilima tog pogotka su domaći tako stigli do još jednog, i to u 27. minuti golom Babija Diawarija za 2:0. El Zhar je na početku drugog poluvremena povisio na 3:0.

U 66. minuti, Espanyol se približio pogotku nakon udarca Pizzija izvana, ali rezultat se nije promijenio.