KAMERE UHVATILE TRENUTAK U KOJEM JE NAVIJAČIMA SPURSA PAO MRAK NA OČI: / 'S njim su stvari puno drugačije'

Junak Spursa snimljen je s ledom na koljenu

11.3.2021.
23:46

Nogometaši zagrebačkog Dinama u prvoj su utakmici osmine finala Europske lige izgubili na gostovanju kod Tottenham Hotspura s 0-2 (0-1).

NAJBOLJI MODRI POJEDINAC OTKRIO ŠTO KOD DINAMA NIJE VALJALO: /

'U Maksimiru moramo izaći s manjim respektom'

Oba gola za Tottenham postigao je Harry Kane u 25. i 70. minuti. junak Tottenhama izašao je iz igre u 84. minuti, a ubrzo je došao pod povećalo kamera jer se činilo da se ozlijedio.

"Mislim da nije ništa strašno. Svi žele igrati u nedjelju protiv Arsenala i sitnice ga neće zaustaviti. Nemam osjećaj da se radi o nečem ozbiljnijem", kazao je nakon utakmice Jose Mourino, a onda je pohvalio svog napadača.

"On sve radi. Puno nam pomaže. Puno sam igrača odmarao i sretan sam s onim što nam Vinicius pruža, ali s Harryjem na travnjaku to je drugačija priča", kazao je Mourinho.

Kapetan Tottenhama u 25. minuti spremno je dočekao odbijanac nakon što je pokušaj Lamele zaustavila vratnica, dok je u 70. minuti iskoristio lošu reakciju Teophile-Catherinea koji mu je praktički primirio loptu za udarac sa 10-ak metara.

Uzvratni susret igrat će se za tjedan dana u Zagrebu.