'KRALJEVI' IMAJU VJETAR U LEĐA / Kakva pljačka: Suci odveli Real do pobjede!

Suci nisu dopustili malenom klubu iz Elchea da dođe do boda koji su po svemu viđenom i zaslužili.

26.9.2013.
7:04
AP

MADRID - Real iz Madrida pobijedio je u 6. kolu španjolskog prvenstva na gostujućem terenu Elche rezultatom 2-1, a hrvatski reprezentativac LukaModrić igrao je u redovima kraljevskog kluba do 81. minute.

Klub iz Madrida poveo je zgoditkom CristianaRonalda u 51. minuti, a izjednačio je Boakye odmah po isteku 90. minute.

No, suci nisu dopustili malenom klubu iz Elchea da dođe do boda koji su po svemu viđenom i zaslužili. 'Ljudi u crnom' prvo su odlučili kako će se igrati tri minute sudačke nadoknade, no gol domaćeg sastava malo je promijenio njihovo poimanje vremena.

Naime, igrala se 95. minuta kada je nakon kornera Pepe u kaznenom prostoru uhvatio suparnika za ruku i zajedno s njim se bacio na travnjak. 'Navlakuša' portugalskog stopera uspjela je jer je MunizFernandez pokazao na bijelu točku.

Tako je Ronaldo dobio priliku da svojim drugim golom osigura tri boda Realu. Nije ju propustio...