ZABIO GOL PA POKLONIO LOPTU / Kako se Cole iz heroja pretvorio u 'zločinca'

Utakmica koja je, zahvaljujući i Carltonu Coleu, Spursima donijela nova tri boda, umalo je, opet zahvaljujući Coleu, Tottenham uklonila s trenutno vodeće pozicije u Premiershipu.

24.8.2009.
21:49

Nakon tri odigrana kola u Premiershipu Tottenham je i dalje na vrhu s maksimalnim učinkom. U nedjelju su Spursi gostovali kod gradskog rivala West Hama, a u vodstvo ih je fantastičnim pogotkom doveo Carlton Cole u 49. minuti.

Samo pet minuta poslije, Cole je učinio katastrofalnu pogrešku poklonivši loptu Defoeu koji ju je spremno zabio u Tottenhamov gol i izjednačio na 1-1.

Ipak, deset minuta prije kraja akciju je golom za 2-1 okončao Aaron Lennon čime su Spursi zadržali vodeću poziciju u Premiershipu.

Ćorluka je odigrao svih 90 minuta, dok je Luka Modrić nakon serije neiskorištenih šansi teren napustio nekoliko minuta prije kraja susreta.

O ostalim utakmicama Premiershipa više doznajteovdje.