JE LI OVO NAJNEVJEROJATNIJI PREOKRET U POVIJESTI? / Pogledajte koliko je točno trebalo Barci da zabije tri pogotka

Barcelona je uspjela nadoknaditi četiri gola zaostatka iz prve utakmice osmine finala Lige prvaka i pobjedom 6-1 protiv PSG-a izborila je plasman u četvrtfinale.

9.3.2017.
7:30

Barcelona je u 50. minuti imala 3:0 i sve im je išlo na ruku. Gol ih je dijelio do čuda, ali je Edinson Cavani šokirao domaćine u 62. minuti. Zasigurno nije postojao čovjek na planeti koji je pomislio da se Katalonci poslije toga mogu vratiti.

ČUDO U BARCELONI! Katalonci u povijesnoj utakmici okrenuli nemoguće protiv PSG-a, zabili tri gola u osam minuta i slavili 6: /

1

1

Pogotovo jer je sve do 88. minute rezultat bio nepromijenjen. A onda je krenuo jedan od najnevjerojatnijih preokreta u povijesti nogometa. U samo sedam minuta i 16 sekundi Barcelona je zabila tri gola i ispisala povijets Lige prvaka postavši prva momčad koja je uspjela izboriti prolazak dalje nakon što je u prvoj utakmici izgubila 4:0.

U 88. minuti Neymar je sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca vratio nadu Barceloni, a kada je isti igrač u 90. minuti realizirao kazneni udarac za 5-1 na Camp Nou je nastalo ludilo.

Barceloni je za ulazak u četvrtfinale trebao još jedan gol, a do kraja utakmice preostalo je četiri minuta nadoknade. Već činilo da neće uspjeti, ali je Neymar u petoj minuti nadoknade ubacio loptu u kazneni prostor, a Sergi Roberto zabio za 6-1 i čudesnu pobjedu katalonskog diva.