GOLU DODAO I ASISTENCIJU /

Ivan Rakitić inicirao Sevillin preokret

Slask je poveo golom Portugalca Marca Paixaoa u 16. minuti, a 20 minuta kasnije Rakitić je izjednačio sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca. Golove za Sevillu postigli su još Marin (67, 89) i Gameiro (85), koji je postigao zgodidak na asistenciju Rakitića.

23.8.2013.
6:28
Alvaro Hernandez/Press Association/PIXSELL

SEVILLA - U prvom susretu završne runde kvalifikacija za Europsku ligu Sevilla je na stadionu Sanchez Pizjuan pobijedila poljski Slask iz Wroclava rezultatom 4:1, a prvi pogodak za španjolski sastav zabio je hrvatski reprezentativac IvanRakitić.

Slask je poveo golom Portugalca MarcaPaixaoa u 16. minuti, a 20 minuta kasnije Rakitić je izjednačio sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca. Golove za Sevillu postigli su još Marin (67, 89) i Gameiro (85), koji je postigao zgoditak na asistenciju Rakitića.

Gosti su u 55. minuti ostali bez isključenog Brazilca Dudua. Uzvratni susret je za sedam dana u Wroclavu.