briljira u Primeri / Ispred Rakitića samo Ronaldo, Messi i Costa!

I u subotnjem 12. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Ivan Rakitić je ponovno bio najbolji igrač Seville, no njegova je ekipa na domaćem terenu poražena od Celte sa 0-1.

3.11.2013.
13:43

Nakon 12. kola nogometnog prvenstva Španjolske na listi najkorisnijih igrača Primere, Ivan Rakitić je na četvrtom mjestu, sa 7 golova i 3 asistencije.

Ispred njega su samo Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Diego Costa (Atlético Madrid) i Lionel Messi (Barcelona).

I u subotnjem 12. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Ivan Rakitić je ponovno bio najbolji igrač Seville, no njegova je ekipa na domaćem terenu poražena od Celte sa 0-1. Rakitić je svojim suigračima namjestio tri izgledne prilike, a u 82. minuti mogao je biti i strijelac, ali njegov odličan udarac sa 30 metara u donji desni kut vratar Hugo Mallo uspio je obraniti.

Real Madrid je u gostima pobijedio Rayo Vallecano sa 3-2, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić bio je asistent za vodeći gol "kraljevskog kluba", kojeg je zabio Cristiano Ronaldo u 3. minuti.