Bergamci nisu bili podređeni / Inter preskočio Veronu, prekinuta Atalantina serija

Inter se popeo na četvrto mjesto slavljem protiv Verone, koja je u novu sezonu ušla odlično iako njezini igrači nisu imali svoj glas.

27.10.2013.
15:45
forzaitalianfootball.com

U prva dva susreta devetog kola serije A, Inter je na San Siru nadigrao Veronu slavivši s 4:2, a Sampdoria je bila bolja od Atalante s 1:0.

U devetoj minuti je pucao Jonathan, a lopta je zakačila Vangelisa Morasa i završila u mreži.

Tri minute kasnije, Palacio je zabio za 2:0. Verona je do kraja drugog poluvremena smanjila golom Martinha, ali odmah je odgovorio Cambiasso.

Rolando je u drugom poluvremenu povisio na 4:1 i tako je bilo jasno da će momčad Matea Kovačića slaviti.

Bez obzira na smanjujući gol Romula i isključenja Belfodila te Morasa u sudačkoj nadoknadi.

Sampdoria je svaladala Atalantu s 1:0 i tako ostvarila drugu ovosezonsku pobjedu.

Bergamci nisu bili podređeni jer su u prvom poluvremenu imali priliku povesti u završnici pokušajem Raimondija kojega je zaustavila greda.

U drugom poluvremenu su preko Mustafija domaćini u 56. minuti došli do gola, a šest minuta kasnije dogodio se novi problem za goste. Naime, Nica je dobio isključenje zbog prekrđaja nad Ederom.

Marko Livaja je igru ušao u 58. minuti umjesto Brienze.