2. KOLO U PRVE ČETIRI SKUPINE LP / I Zuerich šokirao Milan

Real je u svega šest minuta potopio 3-0 Marseille, United preokrenuo rezultati pobijedio Wolfsburg 2-1, a bez pogodaka su odigrali Bayern i Juventus.

30.9.2009.
21:00

Talijanskom Milanu nikako da krene. U prvenstvu vrlo loše stoji, ani u Ligi prvaka mu baš ne ide. Tako su "rossoneri" posrnuli na domaćem terenu u 2. kolu skupine C Lige prvaka od švicarskog Zuericha 1-0.

U istoj skupini Real je svladao 3-0 Marseille. "Kraljevi" su utakmicu riješili u svega šest minuta. Prvo je Ronaldo pogodio za 1-0 u 58. minuti. Dvije minute kasnije zbog starta s dvije noge na noge strijelca drugi žuti i isključujući karton dobio je Diawara. OM je ostao s igračem manje što koristi Kaka u 61. minuti pogotkom iz penalana, da bi Ronaldo drugim, a trećim Realovim, pogotkom postavio konačnih 3-0 u 64. minuti.

Utakmica bez pogodaka bila je ona u A skupini između Bayerna i Juventusa, dok je Bordeaux 1-0 pobijedio Maccabi iz Haife.

U B skupini slavili su domaćini sa istim rezultatom. CSKA (M) je nadvisila Bešiktaš, a Manchester United Wolfsburg koji je došao u vodstvo pogotkom Edina Džeke u 56. minuti. Svega tri minute trajalo je slavlje gostiju. Prvo je rezultat poravnao Giggs iz slobodnog udarca, da bi pobjedu "Crvenim vragovima" osigurao Carrick u 78. minuti.

U D skupini Chelsea je u Nikoziji pobijedio 1-0 APOEL, a Porto 2-0 Atletico.