VODIO REAL DO POBJEDE / I Mourinho napokon nahvalio Modrića

Vjerojatno najbolju utakmicu u dresu Real Madrida odigrao je u utorak protiv Ajaxa Luka Modrić. Ponajviše zahvaljujući hrvatskom reprezentativcu Španjolci su u ranoj fazi susreta stigli do sigurne prednosti koju su do kraja održavali.

5.12.2012.
9:45
AP

Već u 13. minuti vidjelo se da će to biti posebna noć u Lukinoj karijeri. Odličnim startom ukrao je loptu protivniku na svojoj polovici, povukao je dvadesetak metara te sjajnim dodavanjem izbacio Benzemu na desnom boku. Francuz je potom vratio pred gol gdje je neumoljiv bio Ronaldo.

Samo 15 minuta kasnije novi bljesak omalenog Hrvata. Preciznim dugim dodavanjem prebacio je obranu Ajaxa i u trepavicu pogodio Callejona za 2:0 domaćeg sastava. Koliko je Modrić oduševio ovim potezom govori i činjenica da su nakon pogotka suigrači pohitali čestitati upravo njemu, a ne strijelcu.

Nakon ovakve izvedbe stigle su i pohvale od trenera JoseaMourinha.

"Riječ je o vrlo kvalitetnom igraču. Kada momčad igra dobro, kao što je bio slučaj večeras, i Modrić igra jako dobro", komplimentirao je Portugalac Luki.

Dodajmo i kako su mnogi mediji upravo Modrića označili kao najboljeg igrača susreta.