SREDILI GRADSKOG RIVALA / Hrvatski tandem briljirao u dresu Šahtara

Oba naša reprezentativca odigrala su svih 90 minuta za Šahtar koji je tako prvu polovinu ukrajinskog prvenstva okončao s maksimalnih 45 bodova.

11.11.2012.
17:05
PIXSELL

DONJECK - Hrvatski nogometni reprezentativac EduardoAlvesdaSilva bio je strijelac prvog pogotka za Šahtar iz Donjecka koji je u 15. kolu ukrajinskog prvenstva kao gost svladao gradskog suparnika Metalurg sa 4-0 (3-0).

Eduardo je načeo mrežu domaćina već u 10. minuti i to na asistenciju svog klupskog i reprezentativnog kapetana DarijaSrne. Srna je asistirao i za drugi pogodak Šahtara u 23. minuti.

NikolaKalinić odigrao je prvo poluvrijeme za Dnipro koji je na gostovanju kod Iličevca u Mariupolju odigrao 0-0, dok IvanStrinić nije igrao za momčad iz Dnipropetrovska koja na pola prvenstva zauzima drugo mjesto sa 31 bodom koliko ima i treći Dinamo iz Kijeva.