HRVAT PREKRASNU AKCIJU OKRUNIO POGOTKOM: / Duje Čop zabio za Malagu

27.2.2016.
23:35
YouTube

Bivši nogometaš Hajduka i Dinama, te povremeni hrvatski reprezentativac Duje Čop zabio je za Malagu vodeći 1:0 na gostovanju protiv Real Sociedada.

Nakon lijepe akcije Malage, Čop je 56 minuti dao gol i tako doveo svoju momčad u vodstvo. Opravdao je tako povjerenje trenera u utakmici koju je počeo u prvoj jedanaestorici.

Za 1:1 je zabio Agirretxe u 81 minuti, a Čop je iz igre izašao u 85 minuti kada ga je zamijenio Duda.

Ovo je bio drugi Čopov pogodak u Primeri, a igrao je do 85. minute.

Malaga je sada 11. na ljestvici sa 32 boda, koliko ima i 10. Deportivo, dok je Real Sociedad deveti sa 34 boda.

Poraz Halilovića

Sporting iz Gijona je kod kuće izgubio od Espanyola sa 2-4. Sporting poveo u 20. minuti golom Carlosa Castra, a gosti su do poluvremena poravnali na 1-1. U nastavku preokret, Gerard Moreno u 48. i 58. minuti pogađa za vodstvo Espanyola 3-1.

Hrvatski veznjak AlenHalilović ušao je u igru u 57. minuti, a u 62. je izborio slobodni udarac iz kojeg je Carlos Castro smanjio na 2-3. No, na kraju je ipak slavio Espanyol sa 4-2, i to autogolom Luisa Hernandeza u 80. minuti. Sporting je u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa 24 boda, koliko ima i Las Palmas na 17. mjestu.