REMI SPLITA I RIJEKE / HD ostao u borbi za prvoligaški život

Pogodak odluke za HD zabio je Stipe Bačelić-Grgić u prvoj minuti sudačke nadoknade. U Parku mladeži je Rijeka prokockala vodstvo 2:0 i na kraju uzela samo bod (2:2) protiv Splita.

27.4.2014.
17:44
Daniel Kasap/PIXSELL

U susretu 33. kola Prve HNL Hrvatski dragovoljac je pobijedio Zadar sa 2-1 (1-0) i ostao u igri za prvoligaški život.

Pogodak odluke za HD zabio je Stipe Bačelić-Grgić u prvoj minuti sudačke nadoknade. Dragovoljac je poveo golom Božić u 19. minuti, a izjednačio je Weitzel u 59. minuti.

Tri kola prije kraja HD je posljednji s 26 bodova, Osijek ima tri više, koliko i Slaven Belupo.

U posljednjoj u utakmici 33. kola Prve HNL Split i Rijeka su na stadionu Park mladeži odigrali 2-2 (0-2).

Rijeka je vodila golovima Krstanovića (20) i Kramarić (34), ali su se domaćimi vratili zahvaljujući zgodicima Ercega (50) i Mate Bilića (59).

Druga Rijeka sada ima 64 boda, pet više od trećeg Hajduka, dok je Split četvrti sa 51 bodom, tri više od pete Lokomotive. Dinamo je sa 78 bodova još ranije osigurao naslov prvaka.