GROZNE VIJESTI ZA HRVATSKOG NAPADAČA: / Zamijenjen je na poluvremenu i ove godine više neće igrati

Krenuo u početnom sastavu i odmah se ozlijedio

21.10.2019.
14:47

Tridesetjednogodišnji hrvatski napadač Nikola Kalinić ovoga je ljeta napustio redove Atletico Madrida i otišao na posudbu u talijansku Romu kako bi izborio veću minutažu i vratio se u vrhunsku formu. No, tamo mu nije sve krenulo po planu.

Za svoj novi klub odigrao je pet utakmica, a u nedjelju je prvi put počeo utakmicu u početnom sastavu rimskog kluba i u tom susretu se ozlijedio.

Odigrao 45 minuta

Romin protivnik bila je Sampdoria, utakmica je završena 0:0, a Kalinić je izašao na poluvremenu.

U ponedjeljak je objavljeno kako su Kaliniću istegnuti prednji trižni ligamenti, što znači da će hrvatski napadač neko vrijeme provesti van travnjaka.

Ptica selica

Prema prognozama, Kalinić bi mogao zaigrati tek početkom sljedeće godine.

Hrvatski napadač u tri je godine promijenio tri kluba, ali dojma je da nije niti sjena igrača kakav je bio dok je brano boje Fiorentine. U Milanu i Atleticu je krahirao. Zabio je za ta dva kluba ukupno deset golova (6-4). Unatoč tomu Roma mu je odlučila pružiti priliku te su ga doveli su ga da bude Džekina zamjena, ali niti u Rimu nije sve idealno.