NOVI POGODAK / Gol Perišića u pobjedi Borussije

Mladi hrvatski nogometaš Ivan Perišić zabio je novi gol za Borussiju Dortmund koja je s 2:1 slavila na gostovanju u Mainzu.

24.9.2011.
17:53

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić postigao je zgoditak za Borussiu Dortmund koja je u gostima u 7. kolu Bundeslige svladala Mainz s 2:1.

Perišić je pogodio u 64. minuti za izjednačenje, a pobjednički zgoditak postigao je Piszczek u zadnjim sekundama dvoboja. Prvak je pobjedom došao na osmo mjesto sa šest bodova manje od vodećeg imenjaka iz Moenchengladbacha.

Wolfsburg je i s igračem manje slavio protiv Kaiserslauterna s 1:0 pogotkom Dejagaha (60) nakon što je šest minuta ranije isključen Kirgiakos. Srđan lakić je odigrao cijeli susret protiv svog dojučerašnjeg kluba, a Mario mandžukić je u igru ušao u 46. minuti. Borussia Mönchengladbach nastavlja sa sjajnim nizom, a pobjedom kod kuće protiv Nuernberga (1:0) Borussia je opet na čelu Bundeslige.