4:3 / FOTO, VIDEO Rapsodija golova u ljepotici prvenstva: Francuzi demolirali Argentinu s 4 gola!

Sraz divova koji su mnogi očekivali u polufinalu ili finalu, s uzbuđenjem pratimo već na samom početku nokaut faze

30.6.2018.
16:30
AP

Francuska protiv Messijeve Argentine već u osmini finala SP-a u Rusiji!

Susret Divova u Rusiji: Pogledajte najbolje trenutke s utakmice Argentine i Francuske

Sraz divova koji su mnogi očekivali u polufinalu ili finalu, s uzbuđenjem pratimo već na samom početku nokaut faze, ali kao i odgovor na pitanje koje postavlja cijeli svijet - može li Messi napokon biti pravi gazda na travnjaku, a ne samo u svlačionici.

Veliki dvoboj krcat zvijezdama igra se od 16 sati.

TIJEK UTAKMICE:

U 92. minuti glavom je s peterca pucao Aguero. Smanjio je vodstvo Francuza na 4:3 i na kratko produžio nadu za Gauče. Međutim dvije minute kasnije sudac je svirao kraj.

U 68. minuti opet se ukazao nevjerojatni Mbappe koji vjerojatno igra utakmicu života. Sjajnu akciju povukao je Pogba, dodao je za Griezmanna, a ovaj je odmah produžio za Mbappea, a mladi Francuz nemilosrdno je zapucao za svoj drugi gol na utakmici i uvjerljivih 4:2 za Galske pijetlove.

That guy, Mbappé!#FRA’s youngster gets his second of the game off a well-worked team attack and #ARG is now on the ropes.pic.twitter.com/oFTDAe7Y4Q

U 63. minuti Mbappe se sjurio u kazneni prostor, šutirao je kroz noge Armanija i pogodio za vodstvo Francuske od 3:2.

Here’s the exquisite goal by the Star Boy, @KMbappe! Video by @TelemundoSports #WorldCuppic.twitter.com/Wo0OA5DpSS

U 57. minuti pucao je Francuz Pavard. Pogodio je rašlje Armanija s 20-ak metara udaljenosti. Francuzi su se opet vratili u utakmicu. Igra se strašno dobar nogomet.

That sensational goal by Pavard� #Worldcup #FRAARGpic.twitter.com/3gGOStGd3G

U 48. minuti Banega je izveo skraćeni korner, lopta se odbila za Messija, on je tukao i pogodio u nogu Mercada i lopta je završila opet u mreži Francuza.

41. minuti Di Maria opalio je s više od 20 metara na francuska vrata. Nitko nije izašao u blok i bio je to jedan od ljepših golova na turniru.

Francuska je povela golom iz penala u 13. minuti. Strijelac je bio Griezmann, a udarac s bijele točke izborio je Mbappe koji je ujedno do sada na terenu najviš pokazao. Argentinska obrana ga naprosto ne može čuvati.

Tijekom prvog poluvremena Argentina se nanovo pokazala nedovoljno snažnom da bi parirala kompletnoj i čvrstoj momčadi poput Francuske.

FRANCUSKA: Lloris - Hernandez, Umtiti, Varane, Pavard - Pogba, Kante - Matuidi, Griezmann, Mbappe - Giroud

ARGENTINA: Armani - Tagliafico, Rojo, Otamendi, Mercado - Di Maria, Banega, Mascherano, Perez - Messi, Pavon