DVE ASISTENCIJE ZA GOLOVE / Fenomenalni Rakitić odveo Sevillu do pobjede

U posljednjem susretu 21. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je kao domaćin nadigrala Granadu sa 3-0 (1-0), a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić asistirao je za prva dva gola svoje momčadi.

29.1.2013.
7:44

Prvo je u 32. minuti nakon Rakitićeva kornera poentirao Geoffrey Kondogbia, da bi u 70. minuti dodavanje hrvatskog reprezentaitvca u pogodak pretvorio Alvaro Negredo.

Konačnih 3:0 postavio je Gary Medel u 75. minuti nakon također akcije koja je počela Rakitićevim kornerom. Hrvatski nogometaš je igrao do 82. minute kada je uz ovacije napustio travnjak.

Sevilla je s nova tri boda stigla na 11. mjesto ljestvice sa 26 bodova, dok je Granada ostala 17. sa 20.

Na vrhu je Barcelona sa 58 bodova, drugi Atletico iz Madrida ima 47, a treći Real Madrid 43.