Milan preživio Barcelonu /

Fenomenalan eurogol Ivana Perišića

Od ostalih rezultata vrijedi izdvojiti remi Borussije Dortmund i Arsenala 1:1 u kojem je jedini pogodak za njemačku momčad postigao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

13.9.2011.
23:05
PIXSELL

Pogocima u prvoj i posljednjoj minuti Milan je preživio Camp Nou i s aktualnim prvakom Europe, Barcelonom, odigrao  2:2.

Gosti su poveli odmah nakon što je lopta krenula s centra kada je Valdesa svladao Pato.

Izjednačujući pogodak u 35. minuti postigao je Pedro nakon briljantne asistencije Messija, a za potpuni preokret pobrinuo se Villa koji u 50. zabija iz slobodnjaka.

Veliki bod Milanezima u sudačkoj nadoknadi donio je Thiago Silva poslije kornera kojeg je izveo Seedorf.

Od ostalih rezultata vrijedi izdvojiti remi Borussije Dortmund i Arsenala 1:1. Jedini strijelac za njemačku momčad bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je u igru ušao u 69. minuti.