SUDAC IGNORIRAO PREKRŠAJ / Europska liga započela luđačkim kung-fu startom

U prvom pretkolu Europske lige u četvrtak su snage odmjerili azejrbajdžanski FK Baku i slovenska Mura. Utakmica je završila neriješeno, a najuzbudljiviji trenutak dogodio se u drugom poluvremenu.

6.7.2012.
14:28

Uzbuđenja na Euru su završila i počela je europska klupska sezona. U prvom pretkolu Europskelige u četvrtak su snage odmjerili azejrbajdžanski FK Baku i slovenskaMura.

Utakmica je završila 0:0, a najuzbudljiviji trenutak dogodio se u drugom poluvremenu kada je vratar Bakua AgilHammadov pojurio prema svojoj liniji, skočio preko suparničkog napadača DamjanaBohara te ga u kung-fu stilu srušio na travnjak.

Zatim je uslijedila zanimljiva situacija. Sudac je ignorirao Boharovu ozljedu jer je očito mislio da glumi te signalizirao rukom da se igra nastavi.

Mammadov kung-fu start pogledajte u prilogu!