HRVATI SRUŠILI EVERTON / Eurogol Luke Modrić

Tottenham je u 28. kolu Premiershipa pobijedio Everton 2:1. Strijelac drugog gola bio je Modrić na astistenciju Kranjčara.

1.3.2010.
14:20

Luka Modrić bio je strijelac za Tottenham Hotspur koji je u prvoj nedjeljnoj utakmici 28. kola engleskog prvenstva na svom White Hart Laneu svladao Everton sa 2-1 (2-0).

Modrić je postigao pogodak za 2-0 u 28. minuti preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora, a za gol mu je asistirao drugi hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar.

I Modrić i Kranjčar, kao i treći hrvatski reprezentativac u sastavu Tottenhama Vedran Ćorluka odigali su čitavu utakmicu za svoju momčad koja se s ova tri boda ponovno poravnala s Manchester Cityjem na četvrtom mjestu ljestvice.

Inače, Tottenham je poveo u 11. minuti golom Romana Pavljučenka, a na konačnih 2-1 smanjio je Yakubu Ayegbeni u 55.

Skraćene snimke utakmica 28. kola Premiershipa možete pogledati na posebnoj stranici našeg portala.