SVI SE KLANJAJU HRVATSKOM MAESTRU / Luka Modrić zabio maestralan gol, stigle brojne reakcije iz cijelog svijeta: 'O moj Bože'

Kapetan je zabio za vodstvo nevjerojatnim golom

22.6.2021.
22:31

Nakon prvog poluvremena susreta 3. kola D skupine EURO-a Hrvatska - Škotska u Glasgowu rezultat je 1-1.

"Vatreni" su poveli u 17. minuti golom Nikole Vlašića, a izjednačio je Callum McGregor u 42. minuti.

A za novo vodstvo Varenih pobrinuo se Luka Modrić. igrala se 62. minuta kada je Mateo Kovačić poslao povratnu za kapetana, a on ju je vanjskom desnom s ruba kaznenog prostara poslao u rašlje.

Nakon toga slijedile su brojne reakcije, iz gotovo cijelog svijeta.

Hrvatskoj za plasman u osminu finala treba pobjeda.