Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
KAJE SE /

Uzeo megafon, vrijeđao Srbe i Makedonce, a dva dana poslije moli za oprost

Pokrenuo skandiranje, a sada moli za oprost

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Hrvatska i Albanija u srijedu su u drugom kolu skupine B na Euru podijelile bodove (2-2), a Albanci su nakon toga odlučili 'proslaviti' sa svojim navijačima.

Napadač Albanije Mirlind Daku nakon utakmice je otišao do tribine s albanskim navijačima, uzeo megafon u ruke i pokrenuo skandiranje "Pi*ka im materina, Srbima i Makedoncima", nakon toga se okrenuo i otišao, a sada bi zbog toga mogao biti kažnjen.

Dva dana nakon tog incidenta na svojem se službenom profilu ispričao, ali upitno je hoće li to biti dovoljno.

"Prije svega želim zahvaliti onima koji su nas podržavali i u dobrim i u lošim vremenima. Kao svakom igraču, u takvim su trenutcima emocije na nekom drugom nivou. Samo oni koji su na terenu znaju kakve emocije osjećate i kakav je osjećaj kada igrate za reprezentaciju s našim motom 'Albanija bez granica'. Ako sam nekoga uvrijedio nakon utakmice s Hrvatskom, molim za oprost", napisao je Daku.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike