'BILI SMO DOBRI DO HIMNE' / Društvene mreže gore nakon poraza Hrvatske; 'Nepopularno mišljenje: bolje smo igrali bez Modrića'

• Društvene mreže gore nakon poraza Hrvatske; 'Nepopularno mišljenje: bolje smo igrali bez Modrića'

15.6.2024.
20:18
Luka stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija nastup u skupini B na EURU započela je 0-3 (0-3) porazom od Španjolske na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

LOŠA REAKCIJA /

Evo zašto je VAR poništio gol Petkovića i oduzeo Hrvatskoj priliku da barem ublaži poraz

Strijelci za Španjolsku bili su Alvaro Morata u 29. minuti, Fabian Ruiz u 32. minuti te Dani Carvajal u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

U 80. minuti Bruno Petković nije iskoristio kazneni udarac kojega je sam izborio, njegov pokušaj obranio je Unai Simon.

Nakon poraza društvene mreže gore, a donosimo vam komentare navijača na objavu HNS-a na Instagramu.

"Kaj vama treba za zabil gol.. Loše, loše, ali nadamo se boljem protiv Albanije."

"Žao mi je navijača na stadionu. Sramota. Ništa više."