Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
REMI U NJEMAČKOJ /

Albanci uvjerljivi u prvoj provjeri pred Euro, BiH u drugom poluvremenu popustila u Engleskoj

Pripreme za Europsko prvenstvo

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nogometna reprezentacija Albanije pobijedila je Lihtenštajn sa 3-0 u pripremnom susretu za EURO koji je odigran u mađarskom Szombathelyju.

Golove za jednog od tri hrvatska suparnika u skupini, zabili su Armando Broja (31), Jasir Asani (47) i Ernest Muci (67), a vrijedi spomenuti da je u početnoj sastavi na lijevom krilu zaigrao Dinamov Arber Hoxha.

Uoči početka EP-a, Albaniju još očekuje prijateljska utakmica protiv Azerbajdžana 7. lipnja. Bila je to prva utakmica Engleske i Bosne i Hercegovine na čijoj klupi je debitirao Sergej Barbarez.

Albanija otvara EURO 15. lipnja protiv Italije u Dortmundu, četiri dana kasnije igrat će protiv Hrvatske u Hamburgu, a u zadnjem kolu protiv Španjolske, 24. lipnja u Dusseldorfu.

Engleska je u pripremnoj utakmici pred odlazak na EP svladala reprezentaciju Bosne i Hercegovine s 3-0 (0-0). Zmajevi su se dobro držali na St. James Parku u Newcastleu, ali u drugom poluvremenu su popustili pod pritiskom Engleza. Pogotke za domaći sastav zabili su Palmer (60., 11-m), Alexander-Arnold (85.) i Kane (89.).

Miroljubivo

Njemačka i Ukrajina remizirali su u Nürnbergu bez pogodaka.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike