STROJ ZA GOLOVE / Eduardo postigao svoj šesti pogodak u pobjedi Flamenga

Bio je to njegov šesti gol otkako je koncem srpnja potpisao ugovor za klub iz Rio de Janeira. Izjednačio je Mazola u 56. minuti, a Nixon je u sudačkoj nadoknadi vremena donio pobjedu Flamengu.

9.10.2014.
10:52
falandodeflamengo.com.br

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac EduardodaSilva nastavlja s odličnim igrama u dresu Flamenga.

U susretu 27. kola brazilskog prvenstva Flamengo je na gostovanju pobijedio Figueirense 2-1, a prvi pogodak na utakmici postigao je Eduardo već u petoj minuti.

Novom pobjedom Flamengo je skočio na 11. mjesto brazilskog prvenstva sa 34 bodova. U vodstvu je Cruzeiro sa 56 bodova, ispred Sao Paula (49) i Internacionala (47).