IMALI SVE ŠANSE ZA POBJEDU / Drugi penal promašio Rakitić, dobio i žuti karton

Rakitić je zapucao penal u 71. minuti, a igrao je cijelu utakmicu, te dobio i žuti karton. Sevilla će dugo žaliti što nije pobijedila Rayo jer je penal promašio i Alvaro Negredo već u 7. minuti, a domaćini su od 69. minute igrali bez isključenoga Rubena.

2.9.2012.
15:19

U prvom nedjeljnom dvoboju 3. kola Španjolske lige Rayo Vallecano i Sevilla su odigrali bez zgoditaka, 0:0, a hrvatski reprezentativac IvanRakitić je promašio kazneni udarac za goste.

Popodne igraju Athletic Bilbao - Real Valladolid, Levante - Espanyol, Real Madrid - Granada CF i Barcelona- Valencia.