NEVJEROJATNI POTEZI / Djevojke dvaput u istoj utakmici očarale tribine!

U Japanu se trenutno igra Svjetsko nogometno prvenstvo za djevojke do 20 godina, a jednu od najljepših utakmica na startu skupine B odigrali su Brazil i Italija. Završilo je 1:1, a oba gola bila su doista nevjerojatna.

22.8.2012.
12:53
AP

Talijanke su povele u 38. minuti fantastičnim udarcem Elene Linari iz slobodnjaka s gotovo 30 metara. Brazilska vratarka Daniele nije imala nikakve šanse da zaustavi ovaj nevjerojatan udarac.

I kada se činilo da će Brazil upisati poraz na startu U-20 World Cupa 'ukazala' se Amanda koja je u 92. minuti zabila čak i ljepši pogodak od Linari.

Mlada Brazilka je na lijevoj strani prodala 'sombrero' svojoj suparnici i potom laganim te preciznim lobom matirala talijansku vratarku za izjednačenje.

"Ovo je moje prvo svjetsko prvenstvo i presretna sam što sam zabila tako važan pogodak. Takav gol dođe nekako sasvim prirodno", našalila se Amanda.