NAPOKON POČEO HNL / Dinamo doživio bolan poraz u Osijeku

Dinamo je i dalje na vrhu ljestvice sa 41 bodom, drugi je Hajduk sa 33 boda, a na trećem mjestu je Lokomotiva sa 32 boda koliko ima i Rijeka na četvrtom mjestu. Osijek je ostao sedmi sa 26 bodova.

10.2.2013.
19:40
PIXSELL

Nogometaši aktualnog hrvatskog nogometnog prvaka Dinama otvorili su nastavak sezone porazom u Osijeku 1:2 u zaostalom susretu 19. kola Prve HNL. Bila je to prva pobjeda Osijeka protiv 'modrih' u posljednjih sedam godina.

Dinamo je u Gradskom vrtu pokazao slabu igru i domaćin je posve zasluženo slavio. Osijek je poveo golom BrankaVrgoča u 14. minuti, Dinamo je izjednačio nakon kornera u 79. minuti golom ArijanaAdemija, no četiri minute kasnije DomagojPušić je donio Osijeku novu prednost, pokazalo se i konačnih 2:1.