DELIJE 'ZAPALILE' MARAKANU: / Navijači Zvezde nakon ispadanja od Milana igračima priredili vatreni doček

Srpski prvak je ispao, ali su ih navijači dočekali kao junake

26.2.2021.
18:10

Milan je daleko teže nego što se očekivalo preskočio Crvenu zvezdu. Nakon beogradskih 2-2, u uzvratu na San Siru je bilo 1-1 i talijanski velikan je prošao dalje zbog više golova u gostima.

Milan je poveo u 9. minuti golom Kessiea iz kaznenog udarca, a izjednačio je Ben Nabouhane u 24. minuti. Na početku drugog dijela Stefano Pioli je u igru uveo Zlatana Ibrahimovića i Antu Rebića, ali više nije bilo golova.

Rebić je u 53. minuti imao lijepu priliku, ali nije uspio zabiti. Gosti su od 70. minute igrali bez isključenog Gobeljića.

Iako je srpski velikan ispao, Delije su svojim miljenicima priredili spektakularan doček oko i na Marakani.