GOLIJADA PROTIV STUTTGARTA / Čudesni Mandžo ne prestaje zabijati

U visokoj golijadi protiv Stuttgarta (6:1), četvrti pogodak za Bayern zabio je hrvatski napadač Mario Mandžukić.

2.9.2012.
20:16

Nogometaši Bayerna slavili su u 2. kolu Bundeslige na svom stadionu protiv Stuttgarta s čak 6:1, a četvrti pogodak za domaćine zabio je hrvatski napadač Mario Mandžukić.

Mandžukić je drugi pogodak sezone postigao u 47. minuti, a samo dvije minute kasnije njegov udarac je obranio vratar Stuttgarta, da bi Thomas Mueller postigao zgoditak. Stuttgart je poveo u 25. minuti golom Harnika, a potom je uslijedila prava "bavarska oluja". Osim Mandže i Muellera, koji je zabio dva pogotka, u strijelce su se upisali i Kroos, Gustavo te Schweinsteiger.

Bayern je ovom pobjedom zasjeo na vrh ljestvice s maksimalnih šest bodova i gol razlikom 9:1. Inače, Mandžukić je izašao iz igre u 69. minuti.