LAMPARD U ZADNJI ČAS / Chelsea zasjeo na drugo mjesto Premiershipa

Chelsea je na svom terenu pobijedio Fulham 2:1, i na tablici preskočio Liverpool koji je poražen kod Middlesbrougha 2:0.

28.2.2009.
19:49

Guus Hiddink pobjednički je odradio i drugu ligašku utakmicu na klupi Abramovičeve momčadi, međutim, drhtao je za sva tri boda sve do samog kraja utakmice. Tada, točnije u prvoj minuti sudačke nadoknade, jednu "svijeću" u šesnaestercu Wigana Frank Lampard glavom šalje u mrežu za konačnih 2-1.

Londonski tim je poveo golom Johna Terryja u 25. minutu kada je kapetan Chelsaja odlično reagirao na centaršut Lamparda i  "karate udarcem" svladao vratara Fulhama. Osam minuta prije kraja utakmice Kapo je uspio ubaciti loptu iza leđa Petera Cecha i donijeti Fulhamu izjednačenje.

Ovom pobjedom, Chelsea je zasjeo na drugom mjesto Premiershipa i preskočio Liverpool, koji je pokleknuo na gostovanju kod M'brougha.