IZNENAĐENJE / Chelsea doživio prvi poraz

Wigan je na svom stadionu nanio prvi ovosezonski poraz Chelseaju.

28.9.2009.
10:37

Najveće iznenađenje 7. kola Premiershipa dogodilo se u Wiganu gdje je vodeći Chelsea izgubio s 3:1. Chelseaju je to prvi poraz ove sezone, a susret su završili samo s devet igrača jer je vratar Peter Cech isključen, a kad su već napravili sve zamjene ozlijedio se Ashley Cole.

Wigan je poveo preko Bramblea već u 16. minuti, no u drugoj minuti nastavka Drogba postiže izjednačujući gol i tada se činilo kako Chelseaju neće izmaći pobjeda. No, u 53. minuti vratar Cech u kaznenom prostoru ruši Rodallegu i zarađuje crveni karton. Rodallega je sam preuzeo odgovornost i zabio za vodsstvo domaćih. Konačnih 3:1 postavio je Scharner u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Chelsea sada ima isti broj bodova kao i Manchester United (18), ali slabiju gol razliku.

Skraćene snimke utakmica 7. kola Premiershipa možete pogledati na posebnoj stranici našeg portala.