SPURSI IZVAN ZONE ISPADANJA /

Četvrta pobjeda Tottenhama

U 14. kolu Premiershipa, Tottenham je na svom stadionu pobijedio Blackburn rezultatom 1:0. Gol je postigao Rus Pavljučenko, a naš Ćorluka je odigrao svih 90 minuta.

24.11.2008.
9:58

Tottenham je u 14. kolu Premiershipa pobijedio Blackburn 1-0 ranim pogotkom Romana Pavljučenka. Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta za pobjednički sastav, dok Luka Modrić nije kandidirao za sastav zbog ozljede.

Najveću ocjenu Ćorluki su dali novinari Timesa koji su njegovih 90 minuta ocijenili sa sedmicom. Po svim izvještajima je igrač utakmice bio Aaron Lennon, koji je i asistirao Rusu Romanu Pavljučenku za jedini pogodak na utakmici.

The Sun i Sky Sports su hrvatskom nogometašu dodijelili solidnu šesticu obrazlažući kako je korektno obavio svoj dio posla.

Pogledajte najbolje trenutke s ove utakmice.