SVE NAS JE VIŠE / Četiri Hrvata na utakmici Premiershipa

Na utakmici Tottenham-Blackburn na terenu su bila čak četiri Hrvata. Tottenham je slavio rezultatom 3:1.

15.3.2010.
16:28

Tottenham je na svom stadionu pobijedio Blackburn s 3:1, a ta utakmica će ući u povijest jer su po prvi puta u povijesti Premijerlige na terenu bila čak četiri Hrvata.

Kod Spursa su cijelu utakmicu odradili asistent kod prvoga zgoditka Vedran Ćorluka i Niko Kranjčar, Luka Modrić je izašao u 89. minuti, a kod Blackburna je cijelu utakmicu odigrao Nikola Kalinić kome je sudac u 90. minuti poništio regularan zgoditak.

Tottenham su ka pobjedi odveli Defoe (45), Pavljučenko (55, 86), dok je strijelac za Blackburn bio Samba (80).

Skraćene snimke utakmica 30. kola Premiershipa možete pogledati na posebnoj stranici našeg portala.