ČAČIĆ ĆE BITI ZADOVOLJAN: / Duje Čop zabio za važan bod Gijona protiv Valencije

Hrvatski reprezentativac Duje Čop zabio je gol u gostovanju Sporting Gijona kod Valencije u 27. kolu La Lige u remiju 1:1. Bio je to njegov osmi gol u prvenstvu ove sezone.

11.3.2017.
14:53
Screenshot/YouTube

Igrala se 60. minuta kad je napadač Vatrenih pratio akciju Burguia koji je predriblao obranu "šišmiša", ali mu je vratar Alves obranio udarac. opta točno odbila na nogu natrčalom Čopu koji sa šest metara pogodio za vodstvo 1:0.

Duje Čop trebao bi, kako se neslužbeno doznaje, na popisu izbornika Ante Čačića za predstojeći kvalifikacijski dvoboj protiv Ukrajine 24. ožujka.

Kad se činilo da će gosti uzeti sva tri boda, jako važna u borbi za ostanak, jer Gijon je pretposljednji u Primeri, Valencia je uspjela izjednačiti. U 85. minuti za 1:1 pogodio je bivši igrač Barcelone Munir El Haddadi.

Prije toga, u 54. minuti je igrač domaćeg sastava Dani Parejo promašio jedanaesterac.

Sporting je ostao na 19. mjestu, s 18 bodova, dok je Valencia 13. s 30 osvojenih bodova.